Tüm Sorularınız İçin Arayabilirsiniz...
 • ays güzellik
  Cilt Bakımı

  Cildimizin canlılığı, parlaklığı ve diriliği en önemli sağlık göstergelerindendir. Dolayısıyla 20'li yaşlardan itibaren her kadının temizlik, bakım ve koruma amaçlı olarak ayda bir kez cilt bakımı yaptırması çok faydalıdır. Sağlıklı bir cilt bakımı yaklaşık iki saat sürer ve bu süre içinde sıra ile süt ve tonik ile temizleme, peeling, ozon artı buhar, serum ve ampul emilimi yüz masajı, maske, yüksek frekans ve kremleme işlemi uygulanır. Bu uygulamalar ile cilt temizlenir, tıkalı gözenekler açılır, kan dolaşımı hızlandırılır, cilt ölü hücre ve siyah noktalardan arındırılır. Nem depo edici ve hücre yenileyici işlemlerle taptaze canlı bir görünüm ortaya çıkar. Cildimiz 28-30 günde bir kendini yeniler. Ölü hücreler cilt yüzeyine itilerek ciltte kalın, mat bir tabaka oluşturduğu gibi siyah nokta sivilce ve akne oluşumuna da neden olur. Bunun dışında gerek kir, toz ve sigara gibi çevresel toksinler sebebiyle gerekse zamanın etkisi ile cildimiz desteğe ihtiyaç duyar. Donuklaşan ve siyah noktalar oluşan, nemini kaybeden ciltte gözeneklerin açılarak kan dolaşımının hızlanması gereklidir. Medicaderma’nın sunduğu cilt tipinize özel profesyonel bakımlar cildin eski sağlıklı haline kavuşmasını sağlar. Size en uygun olan bakıma cilt tipinize ve kişisel ihtiyaçlarınıza göre deneyimli uzmanlar karar verir.Düzenli aralıklarla yaptıracağınız cilt bakımı ile ileride yaşanabilecek leke, kırışıklık, sarkma gibi sorunların gecikmesini sağlayabilir ya da cilt problemlerinin oluşmasını önleyebilirsiniz.

 • ays güzellik
  Manikür-Pedikür

  Kolay gibi görünse de yanlış yapılabilecek uygulamalar el bakımı ve sağlığı açısından istenmeyen sonuçlar doğurabilir, uzman kişiler tarafınca yapılmalıdır. Genel olarak manikür uygulamasında, tırnağınızda var ise eski ojeniz çıkartılır, ılık ve strelize edilmiş suda bir süre bekletilir. Arkasından tırnak etleriniz temizlenir, tırnaklarınıza biçim verilir. Pedikür ayak sağlığı ve ayak rahatlığı açısından herkesin uygulama yaptırması ihtiyaç duyulan bir bakımdır. Ayaklar önce ılık ve sterilize edilmiş suda bekletilir, peşinden tırnaklara biçim verilir ve etler temizlenir. Var ise nasırlar yumuşatılır ve temizlenir. Özellikle tırnak batmalarının oluşmasını engellemek için pedikür yaptırılmalıdır.

 • ays güzellik
  Ağda

  Sir ağda çam reçinesinden üretilir. Yapışkan bir yapıya sahiptir. Isı ve akışkanlık kazanarak size doğal bir epilasyon sağlayan üründür. Epilasyonlarda en etkili yöntemlerin başında sir ağda gelir. Sir kıl köklerini zayıflatır. Düzenli kullanımda kıllardan kalıcı kurtulmanızda yardımcı olur. Doğru yöntemlerle ve hijyen kurallarına uyularak uygulanmasını önerilir. Sir ağda vücudun pek çok bölgesine uygulanabilir. Meme başı, kirpikler ve erkeklerde sakal dışında bütün bölgeye uygulanabilir.

 • ays güzellik
  Kaş-Bıyık

  Kaşlarınız artık eski şekline sahip değil mi? Fazla seyreltilmiş veya aşırı cımbıza maruz kalmış olabilir mi? Kaşlarınızın güzel bir görünüme kavuşması için bize hemen ulaşın.

 • ays güzellik
  Profesyonel Makyaj

  Sizlere sunduğumuz profesyonel makyaj hizmetimiz ile özel gün ve organizasyonlar için istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ve istediğiniz görünüme sahip olmanızı sağlamak için sizlere görünümünüzü tamamlayan ve profesyonel makyaj hizmetinden yararlanmak istediğiniz alana uygun bir makyaj sunuyoruz.

 • ays güzellik
  Kalıcı Makyaj

  Kalıcı makyaj mikro pigment genel uygulamasıdır ve kişiye özel tek kullanımlık steril iğneler kullanıldığı için son derece güvenlidir.Kalıcı Makyajda kullanılan ürün bitki özlü olup alerjik reaksiyon yaratmaz. Bu ürünler yüz bölgesi kalıcı makyaj için özel tasarlanmıştır. Kalıcı makyaj ürünleri katkı ve koku maddeleri içermez. Kalıcı Makyaj işlemini dövme ile karıştırmamak gerekir. Kalıcı Makyajile dövmenin en büyük farkı ciltteki kalıcılık süresidir. Kalıcı makyajda Kullandığımız tüm ürünler bitkisel olduğu için zaman içerisinde yavaş yavaş ciltten silinerek kaybolur.Kalıcı makyajın ömrü genel olarak 2-5 yıl arasındadır. Ancak bu süre kişinin cilt yapısına, yaşına ve yaşadığı çevresel faktörlere göre değişir. Deri altındaki renkli pigmentler cilt yenilendikçe azalır, solar ve sonunda tükenir. Bu nedenle belli aralıklarla Kalıcı makyaja rötuş yapılması gerekir.

 • ays güzellik
  İpek Kirpik

  İpek kirpik uygulaması güzelliği tamamlayıcı bir unsur olan kirpiklerin daha uzun ve dolgun gözükmesi için başvurulan kirpik uzatma şekillerinden birisidir. Naturel bir görünüm kazandırmak için ipekten hazırlanan tüyler, üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel yapıştırıcı ile yapıştırılır. Ortalama 8-15 milimetre uzunluğundaki sentetik kirpikler çeşitli kalınlık ve şekildedir. Kirpiğin kalınlığı ve uzunluğu kişinin göz yapısına göre belirlenmektedir. Uygulama kirpiğin ucuna eklendiğinden kirpik dipleri hava alır. Kirpikler son derece yumuşak ve hafiftir. Uygulama sonrası hiçbir fazlalık ve rahatsızlık hissi olmaz. Ek olarak özel medikal yapıştırıcı kullanıldığından alerjik değildir. Göze hiçbir yan tesiri bulunmamakta ve duyarlı göz çevresine bile güvenle uygulanmaktadır..

 • ays güzellik
  Protez Tırnak

  Protez tırnak, tırnakları uzatmak ya da farklı şekiller vermek için doğal tırnağa jel yada akrilik malzemeleri kullanılarak yapılan bakım uygulamasıdır. Tırnağın uç kısmına takılan protezin arkasında kalan boşluk üzerine sürülen jel yapıda sıvı bir karışımın, ultraviyole kurutucu cihazlar marifetiyle ışık altında sertleştirilmesi sonucu elde edilen protez tırnaklar jelli sistem olarak adlandırılır. En yaygın protez tırnak tekniğidir.

 • ays güzellik
  Kirpik Perması

  Kirpik perması bir çeşit kirpik kıvırma uygulamasıdır. Rulo şeklindeki kirpik bigudilerinin yardımı ile kirpikler kıvrılır, jöle kıvamında ki solüsyonların kirpiklere sürülüp bekletilmesi ile elde edilen kıvrık görüntü kirpik perma uygulamasıdır.

 • ays güzellik
  Kirpik Lifting

  Kirpik Lifting özellikle düz kirpiklere sahip olanların sık tercih ettiği bu uygulama, kirpiklere sürülen bazı kimyasal solüsyonlar ile uzun süreli kalkıklık ve kıvrıklık kazandırıyor. Kirpik liftingi uygulamasında, kirpiklere uzun süreli kıvrık ve kalkık bir etki vermek için kirpik çizgisine ilk olarak silikon bir ped yapıştırılıyor. Sonrasında da kirpikler tek tek geri doğru taranarak yapıştırılıyor. Hemen ardından da bu kıvrıklığı korumak için bazı solüsyonlar birkaç adımda uygulanıyor. Bazı durumlarda da kirpikler kirpik bigudisine sarılıyor.

 • ays güzellik
  Kalıcı Oje

  El tırnaklarında yaklaşık iki hafta, ayak tırnaklarında ise yaklaşık olarak üç hafta boyunca kalıcılığını koruyan kalıcı ojeler sararma yapmayacağı gibi, tırnaklarınıza her hangi bir zararı olmayacaktır. Kalıcı oje uygulaması bir takım işlemlerden geçmektedir. Bu nedenle kesinlikle evde uygulanması önerilmemektedir. Mutlaka bir profesyonelin yardımı aracılığı ile uygulanmalıdır. Kalıcı oje işlemi için öncelikle tırnaklara manikür ve pedikür uygulanmalı ve tırnak yüzeyinin arındırılması sağlanmalıdır.